אתה נמצא כאן: עברית

 קווי יצור במצר

קווי יצור במצר

לקבל יותר, לשלם פחות

מצר מציעה לספקים של מוצרי השקיה בטפטוף ברחבי העולם הצעת ערך ייחודית: ליהנות וללמוד מהניסיון המצטבר העצום של מצר וממגוון הפתרונות הרחב שלה ולשלם רק על מה שנחוץ ישירות לשוק שלהם.

מצר מפתחת טפטפות לכל שילוב של קרקע, מים, אקלים וגידול. החברה מציעה מיכון מתקדם כדי לייצר את שלוחות הטפטוף קרוב לשוק. מצר מספקת גם מומחיות יישום אגרונומית כדי להביא לתפעול מוצלח של המערכת לטווח ארוך ולהגדיל את הרווח של החקלאי.

יוזמת "השותף הטכנולוגי": איכות, יעילות ואמינות

הרעיון החדשני מסייע לשדרג פעולות ייצור קיימות לסטנדרטים הגבוהים ביותר. בכל שוק ניתן לייצר בקרבת מקום את שלוחות הטפטוף המתאימות ביותר לאותו שוק וכך להשיג יעילות כלכלית מיטבית. במקביל, הלקוחות הטכנולוגים של מצר יכולים להציג פתרונות מיד כשעולה דרישה בשוק ובכך לחזק את המותג המוביל ואת נאמנות הלקוחות.

יעילות, אמינות וייצור איכותי הם ערכים הכרחיים בשוק שהופך תחרותי יותר ויותר. קווי הייצור של מצר מתוכננים להביא את השילוב הטוב ביותר של ערכים אלה לכל שוק ושוק, וגם לאפשר התרחבות מהירה בעלות נמוכה והתאמה לדרישות עתידיות.

ייצור, הדרכה, תחזוקה ותמיכה

קווי ייצור מהירים ואמינים

מצר מציעה ללקוחותיה קווי ייצור מהירים ואמינים לטפטפות גליליות ושטוחות, בד בבד עם תוכניות הכשרה מקיפות בנושאי ייצור, תחזוקה ובקרת איכות, ותמיכה טכנית רציפה. כל קו ייצור מתוכנן במיוחד כדי לענות על צרכיו הייחודיים של הלקוח, תוך שמירה על האיזון העדין בין ההשקעה לביצוע כדי להבטיח כדאיות כלכלית מרבית.

הדרכה במפעל במצר או אצל הלקוח

קווי ייצור חדשים נבדקים במפעל מצר ואז נשלחים ללקוח. הדרכה לתפעול ולתחזוקה ניתן לקבל במצר או במפעל של הלקוח. מוצע גם שדרוג של קווים קיימים, שמתבצע במתקני הלקוח בשיתוף פעולה מלא עם הצוות המקומי. מצר מקפידה למסור את הפרויקט רק כשקו הייצור פועל במהירות וביעילות הנדרשות לשביעות רצונו של הלקוח.

מומחיות וניסיון שניתן לסמוך עליהם

המהנדסים של מצר מביאים לשולחן התכנון שילוב ייחודי של מומחיות בפיתוח ובייצור טפטפות וקווי שיחול וניסיון מעשי בארץ ובחו"ל. הטכנולוגיה של מצר מסייעת לתפעול מסחרי יעיל של קווי הייצור וליישום מוצלח של מערכות הטפטוף גם בתנאי השטח הקשים ביותר.

בזכות תכנית המחקר והפיתוח של מצר, תכנית מתמשכת שמתפתחת ללא הרף, הלקוחות של החברה יכולים ליישם את הפיתוחים המתקדמים ביותר בתחום ההשקיה בטפטוף מבלי להשקיע משאבים רבים, וכך להישאר תמיד תחרותיים!

כל מוצרי ההשקיה בטפטוף תחת גג אחד

במסגרת יוזמת "השותף הטכנולוגי", השותפים של מצר נהנים מגישה לדגמי הטפטפות העדכניים, לטכנולוגיית הייצור המתקדמת ביותר ולדור הבא של טכנולוגיית היישום בשטח, כל זאת על בסיס העיקרון של "השקעה שגדלה ככל שהעסק גדל".

Hand holding flower
מצא את הפתרון המושלם עבורך!

תפריט נגישות