אתה נמצא כאן: עברית
שותפים שלך

שותפים שלך

חברת מצר לא חוסכת במאמצים כדי לענות על ציפיות הלקוח. עם ניסיון של כמעט 50 שנה, יצרנו שותפויות אסטרטגיות ארוכות טווח ברחבי העולם ובנינו לעצמנו שם של חברה המחויבת ללקוחותיה. מצר נותנת פתרון לכל דרישה, ייחודית ככל שתהיה, ומעניקה חווית שירות אישית ללקוחותיה בתחומי ההשקיה, התשתיות והבנייה.

חדשנות

חדשנות

צוות המומחים שלנו שוקד על תכנון, פיתוח ושדרוג מוצרים מתקדמים שיתאימו לצרכי הלקוח ולעולם המשתנה. מצר מקפידה להשתמש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה.

חזון

חזון

  • להיות חברה מובילה ופורצת דרך בטכנולוגיה, בייצור ובידע
  • להעצים את הלקוחות על ידי מתן פתרונות איכותיים, חדשניים ורב-תכליתיים
  • לספק שירות מעולה ותמיכה ללקוחות
  • לבנות ולטפח שותפויות אסטרטגיות ארוכות טווח
למה מצר?

למה מצר?

מובילה: מצר היא חברה פורצת דרך בטכנולוגיה, בייצור ובידע. דינמית: מצר שוקדת רבות על פיתוח פתרונות מתאימים לצרכי הלקוח ולסביבה המשתנה. מומחית: בנוסף לידע רב-תחומי מקיף, מצר מביאה ניסיון רב שנים בעבודת שטח. שותפה: מצר מלווה אותך לאורך כל הדרך, משלב התכנון ועד ליישום בשטח.

השקיה

מצר מפתחת ומייצרת טפטפות איכותיות ללקוחות ברחבי תבל. לצמיחה אופטימלית ויעילות מירבית, החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים שיענו על דרישות כל טופוגרפיה, אקלים או גידול.

קרא עוד

מצר פרויקטים

הצוות המקצועי של מצר מספק פרויקטים turnkey ברחבי העולם, המכסים את צרכי הלקוח ואתגריו: מניתוח ותכנון, דרך לוגיסטיקה והתקנה, ועד להדרכה מקיפה וייעוץ לאחר מסירת הפרויקט.

קרא עוד

טכנולוגיה

מצר מציעה ללקוחותיה קווי ייצור מהירים ואמינים לטפטפות גליליות ושטוחות, בד בבד עם תוכניות הכשרה מקיפות בנושאי ייצור, תחזוקה ובקרת איכות, ותמיכה טכנית רציפה.

קרא עוד

מצר - ציוני דרך בתולדות החברה

1970

הקמת מפעל שיחול לפרופילי פלסטיק

הקמת מפעל שיחול לפרופילי פלסטיק

כשקיבוץ מצר גדל ושטחי החקלאות והמים לא מספיקים, מחפשים חברי הקיבוץ הצעיר מקורות הכנסה אחרים, אולי תעשייה שתניב הכנסה גבוהה יותר. בשנת 1970 קונה קיבוץ מצר קו שיחול לפרופילי פלסטיק וקו מילוי שקיות לשמפו, דבש ונוזלים אחרים, שיהפוך במשך הזמן למפעל מצרפלס.

1975

תחילת ייצור צינורות פוליאתילן ושלוחות טפטוף

תחילת ייצור צינורות פוליאתילן ושלוחות טפטוף

טכנולוגיית השיחול של מצרפלס הולכת מחיל אל חיל והחברה מתחילה לייצר צינורות פוליאתילן להולכת חוטי חשמל בתוך בניינים. בתחילה מייצרת החברה צינורות רגילים ובהמשך צינורות מחומרים מעכבי בעירה. עם השנים הטכנולוגיה מתקדמת ומצרפלס מתחילה לייצר צינורות להולכת מים בלחץ.

כאשר חברת לגו הישראלית ממציאה טפטפת איכותית היא מחפשת יצרן צינורות שיוכל להחדיר את הטפטפות שלה לצינורות. כך מתחיל שיתוף הפעולה בין לגו, חברה פרטית, ומצרפלס, חברה קיבוצית, שיימשך למעלה מרבע מאה! מצרפלס מפתחת טכנולוגיה להחדרת טפטפות לתוך צינור ומתחילה את המסע שלה בשוק החקלאי, שכולל גם כניסה לתחום התכנון והביצוע של פרויקטים חקלאיים שלמים.

1980

הקמת מפעל ייצור חדש

הקמת מפעל ייצור חדש

בשל התרחבות הייצור וכניסה לשווקים חדשים בארץ ובעולם, מחליט קיבוץ מצר להרחיב את שטח הייצור ולהקים מפעל גדול ומודרני. בכניסה לקיבוץ נבנה מפעל חדש ומתקדם שמאפשר למצרפלס להגדיל את יכולות הייצור שלה באופן משמעותי. המבנה משמש עד היום כמפעל הייצור הראשי של החברה.

1987

הקמת מחלקת צנרת SP

הקמת מחלקת צנרת SP

מצרפלס ממשיכה במאמציה להרחיב את סל המוצרים שלה ולהוסיף טכנולוגיות חדשות ומתקדמות. כמו כן היא רוכשת את הזכויות בפטנט של צינור עשוי מפלסטיק ואלומיניום שנקרא במקור "ג'וקר". מצרפלס היא החברה הראשונה בעולם שמייצרת צינור מסוג זה באופן מסחרי. החברה אף מסייעת בכתיבת התקן הישראלי הנדרש. כיום, צינור האלו-פקס נחשב לצינור המוביל בתחום האינסטלציה הביתית.

1993

ייצור טפטפות מווסתות בשיתוף עם לגו

ייצור טפטפות מווסתות בשיתוף עם לגו

כששוק ההשקיה בטפטוף מתפתח, עולה הדרישה לטפטפות מווסתות עמידות לסתימות. מצרפלס, בשיתוף עם לגו, מייצרת את טפטפת עדי, טפטפת מווסתת שיכולה לפעול היטב גם במים באיכות נמוכה מבלי להיסתם. לטפטפת עדי, שמוגנת כיום בפטנט, אזורי סינון גדולים יותר מאלה של טפטפות מווסתות דומות אחרות והיא מאפשרת וויסות ללא הצרה של מעבר המים במהלך ההשקיה.

1994

ייצור צינור בעל מקדם חיכוך נמוך

ייצור צינור בעל מקדם חיכוך נמוך

כשתשתית הסיבים האופטיים מגיעה לראשונה לשוק הישראלי, מתברר במהרה שנדרשים צינורות בעלי מקדם חיכוך נמוך כדי למשוך סיבים אופטיים בהצלחה דרך אורך רב של צינורות (קילומטרים) ללא שימוש במחברים.

מצרפלס בשיתוף עם דורה-ליין ארה"ב מקבלת את הזכויות להקמת קו לייצור בטכנולוגיית הסיליקור (Silicore). קו ייצור הסיליקור של מצרפלס הוא אחד הקווים הראשונים שמוקמים מחוץ לארה"ב. הצינור החדש משנה את עולם התשתיות בישראל ונמצא כיום בשימוש נרחב בתחומי הטלקומוניקציה, הטלוויזיה, הכבלים, ועוד.

1996

הקמת מפעל ייצור ראשון מחוץ לישראל

הקמת מפעל ייצור ראשון מחוץ לישראל

הצמיחה היציבה במכירות והצורך באספקה מהירה ליותר ויותר לקוחות בחו"ל מביאים את מצרפלס להחלטה להתחיל לייצר בחו"ל. המדינה הראשונה שנבחרת היא ספרד, שם מקימה החברה ביחד עם שותפים מקומיים את Agrometzer, מיזם משותף לייצור שלוחות. בעקבות ההצלחה, מצרפלס ממשיכה להקים מיזמים משותפים גם בשוקי מפתח אחרים.

2001

רכישת קווי הטפטפות מלגו

רכישת קווי הטפטפות מלגו

מצרפלס ולגו משתפים פעולה היטב במשך 25 שנים עד שהבעלים המייסדים של לגו מוכרים את החברה ולגו מתחילה להתמקד בגינון ובמוצרי עשה זאת בעצמך (DIY). מצרפלס קונה את מחלקת הטפטפות המשותפת ומתחילה להזריק טפטפות במפעל במצרפלס ובארבעה מפעלי הזרקה אחרים בישראל. כיום מייצרת החברה מעל שני ביליון טפטפות בשנה.

2007

הקמת מחלקה לתכנון ובניית קווי ייצור לשלוחות טפטוף עבור מפעלים בחו"ל

הקמת מחלקה לתכנון ובניית קווי ייצור לשלוחות טפטוף עבור מפעלים בחו

כדי לקצץ בהוצאות משלוח ולקרב את הטכנולוגיה של מצרפלס לחקלאים שמשתמשים בה, מתחילה החברה לבנות מערכות קווי ייצור לשלוחות טפטוף עבור חברות בחו"ל. מצרפלס היא החברה היחידה המציעה ללקוחותיה פתרון שלם הכולל קווי ייצור, טפטפות, מומחיות אגרונומית וידע בתחום החיסכון במים. למעלה מ-40 אתרים ברחבי העולם יישמו מאז את הטכנולוגיה של מצרפלס כדי לסייע לחקלאים בשוק המקומי שלהם.

2015

חנוכת מפעל באוקראינה

חנוכת מפעל באוקראינה

מצרפלס רוכשת את מניות הרוב בחברת Irrigator, מפיץ אוקראיני אזורי, ובעקבות הגידול במכירות, מקימה שם מפעל ייצור משותף. כיום מוקמים מיזמים דומים נוספים. הראשונים שיתחילו לייצר יהיו המפעלים בסין ובמקסיקו. ככלל, מצרפלס בוחרת תמיד להיכנס לשותפות עם שותפים מקומיים שתורמים להבנה טובה יותר של השוק המקומי.

2016

הקמת קו ייצור ראשון בסין

הקמת קו ייצור ראשון בסין

נאמנה לתוכניתה לחדור עם הטכנולוגיה שלה לשווקים חדשים ולייצר שם שלוחות טפטוף, מקבלת מצרפלס החלטה אסטרטגית להקים מפעל ייצור בסין. היא מקימה עם השותפה הסינית CNYD מיזם משותף – שניאנג יואנדה מצרפלס תעשיות השקיה בע"מ ( YDMZ). ההסכם בין שתי החברות נחתם באוקטובר 2015. המפעל נבנה כעת בשניאנג בצפון סין, כשתחילת הייצור מתוכננת לסוף 2016.

המשך יבוא‪!‬
Hand holding flower
מצא את הפתרון המושלם עבורך!