אתה נמצא כאן: עברית
שותפים שלך

שותפים שלך

חברת מצר לא חוסכת במאמצים כדי לענות על ציפיות הלקוח. עם ניסיון של כמעט 50 שנה, יצרנו שותפויות אסטרטגיות ארוכות טווח ברחבי העולם ובנינו לעצמנו שם של חברה המחויבת ללקוחותיה. מצר נותנת פתרון לכל דרישה, ייחודית ככל שתהיה, ומעניקה חווית שירות אישית ללקוחותיה בתחומי ההשקיה, התשתיות והבנייה.

חדשנות

חדשנות

צוות המומחים שלנו שוקד על תכנון, פיתוח ושדרוג מוצרים מתקדמים שיתאימו לצרכי הלקוח ולעולם המשתנה. מצר מקפידה להשתמש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה.

חזון

חזון

  • להיות חברה מובילה ופורצת דרך בטכנולוגיה, בייצור ובידע
  • להעצים את הלקוחות על ידי מתן פתרונות איכותיים, חדשניים ורב-תכליתיים
  • לספק שירות מעולה ותמיכה ללקוחות
  • לבנות ולטפח שותפויות אסטרטגיות ארוכות טווח
למה מצר?

למה מצר?

מובילה: מצר היא חברה פורצת דרך בטכנולוגיה, בייצור ובידע. דינמית: מצר שוקדת רבות על פיתוח פתרונות מתאימים לצרכי הלקוח ולסביבה המשתנה. מומחית: בנוסף לידע רב-תחומי מקיף, מצר מביאה ניסיון רב שנים בעבודת שטח. שותפה: מצר מלווה אותך לאורך כל הדרך, משלב התכנון ועד ליישום בשטח.

השקיה

מצר מפתחת ומייצרת טפטפות איכותיות ללקוחות ברחבי תבל. לצמיחה אופטימלית ויעילות מירבית, החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים שיענו על דרישות כל טופוגרפיה, אקלים או גידול.

קרא עוד

פרוקייטים חקלאיים

הצוות המקצועי של מצר מספק פרויקטים turnkey ברחבי העולם, המכסים את צרכי הלקוח ואתגריו: מניתוח ותכנון, דרך לוגיסטיקה והתקנה, ועד להדרכה מקיפה וייעוץ לאחר מסירת הפרויקט.

קרא עוד

טכנולוגיה

מצר מציעה ללקוחותיה קווי ייצור מהירים ואמינים לטפטפות גליליות ושטוחות, בד בבד עם תוכניות הכשרה מקיפות בנושאי ייצור, תחזוקה ובקרת איכות, ותמיכה טכנית רציפה.

קרא עוד
Hand holding flower
מצא את הפתרון המושלם עבורך!

תפריט נגישות